Dezinfekcijas līdzekļu dozatoru noma

Mēs piedāvājam iznomāt dezinfekcijas līdzekļu dozatorus ar sensoriem, pilnīgai bezkontakta dezinfekcijai. Šāds risinājums pilnībā pasargā gan Jūs, gan darbiniekus un Jūsu klientus.

Ar šāda veida dozatoriem Jūs pilnībā izvairieties no baktēriju nokļūšanas uz Jūsu rokām saskaroties ar dozatoru, ko nespēj nodrošināt parastā tipa dozatori bez sensora.

Piedāvājumā ir dažāda veida, tilpuma un dizaina uzpildāmie dozatori.

Papildus piedāvājam iznomāt statīvus dozatoru ērtākai izvietošanai jebkurā vietā. Piedāvājam arī iespēju statīvus noformēt ar Jūsu vēlamo logo.

Lai noskaidrotu cenu, pieejamību un pārējos nosacījumu, kā arī uzdotu jautājumu, lūdzu aizpildiet zemāk esošo kontaktu formu.

Uzpildāms dozators dezinfekcijas līdzekļiem ar sensoruUzpildāms dozators dezinfekcijas līdzekļiem ar sensoruUzpildāms dozators dezinfekcijas līdzekļiem ar sensoru

Statīvs dezinfekcijas līdzekļu dozatoriem

Kontaktu forma

Higiēnas risinājumu noma un serviss

EM Industry piedāvā profesionālus higiēnas produktus un pakalpojumus visdažādākajiem klientiem un vajadzībām. Mūsu piedāvājums sevī ietver dozatorus un to izejmateriālus - papīra dvieļus, tualetes papīru, ziepes, salvetes. 

Katrs piedāvajums tiek sagatavot individuāli ņemot vērā klienta vēlmes un prasības. Lai saņemtu piedāvajumu un pieteiktos uz konsultāciju lūdzu rakstīt uz [email protected]!


0

Pirkumu grozs