Noma - logu mazgāšanas robots!

Piedāvājam iznomāt HOBOT 388 logu mazgāšanas robotu logu, spoguļu un citu stikloti virsu tīrīšanai.

Hobot 388 ir logu tīrīšanas robots ar patentēto ultraskaņas ūdens izsmidzināšanas tehnoloģiju, kur izsmidzināšanas sprausla ūdeni pārvērš smalkās ūdens lāsītes un miglas formā vienmērīgi uzklāj uz stikla virsmas. Pateicoties gaisa iesūkšanas motoram robotā un diviem speciāli izstrādātiem tīrīšanas diskiem ar mikrošķiedras tīrīšanas drāniņām, Hobot 388 var brīvi pārvietoties par logu virsmu, gan ārā, gan iekštelpās, lai rūpīgi notīrītu putekļus un netīrumus. Ieskrūvējams elektrības padeves spraudnis novērsīs iespēju robotam pazaudēt strāvas padevi vada atvienošanās dēļ, bet iestrādāts UPS, vēl 20 minūtes pēc elektrības padeves atvienošanas novērsīs robota nokrišanu no loga nodrošinot strāvas padevi ārkārtas situācijā.

Cena 25 Eur/dienā, par katru nākamo dienu 20 Eur.
Komplektā iekļauti vairāki pāri ar mikrošķiedras drāniņām.

Dienas nomas maksa ir par 24 stundām.

Saņemt iespējams:

  • Strazdumuižas ielā 74, Rīgā
  • Maksas piegāde Rīgā un Rīgas rajonā 6 Eur bez PVN, par katru braukšanas reizi

Brīvdienās nestrādājam! Ja vēlaties iznomāt brīvdienās, tad nomas maksa no piektdienas vakara līdz pirmdienas rītam ar piemērotu atlaidi - 40 Eur!

Lai pieteiktos rakstiet Mums uz [email protected] un norādiet vēlamo laika periodu vai arī aizpildiet formu, kura atrodas zemāk!

Pēc pieteikuma saņemšanas sazināsimies ar Jums, aizsūtīsim Jums priekšapmaksas rēķinu un pēc apmaksas veiksim rezervāciju uz Jums vēlamo laiku.


+371 20248272 - Jautājumiem par iekārtu nomu!


Pieejamība


Pieteikšanās forma0

Pirkumu grozs