Noma - putekļu sūcējs ar mazgāšanas funkciju!

Piedāvājam iznomāt KARCHER PUZZI putekļu sūcēju ar mazgāšanas funkciju mēbeļu, paklāju un citu tekstila izstrādājumu tīrīšanai.

Efektīvāka mitrā tīrīšana, salīdzinot ar konkurentu produktiem. Ļoti nelielā atlikušā mitruma daudzuma dēļ iztīrītos paklājus un mīkstās mēbeles ātri var atkal izmantot. Iekārtas Puzzi 8/1C svars ir tikai 9,8 kg, tāpēc to ir viegli pārnēsāt. Viegli noņemama netīrā ūdens tvertne, palīdz viegli atbrīvoties no netīrā ūdens un uzpildīt tīro ūdeni.

Cena 20 Eur/dienā, par katru nākamo dienu 15 Eur.
Komplektā iekļauts mūsu piedāvātais tekstila mazgāšanas līdzeklis “Smacchia Tessuti” 200ml (pietiek 20L ūdens), kas sastāv 100% tikai no augu valsts produktiem.
Papildus mazgāšanas līdzeklis 200ml - 2Eur.

Dienas nomas maksa ir par 24 stundām.

Saņemt iespējams:

  • Strazdumuižas ielā 74, Rīgā
Brīvdienās nestrādājam! Ja vēlaties iznomāt brīvdienās, tad nomas maksa no piektdienas vakara līdz pirmdienas rītam ar piemērotu atlaidi - 30 Eur!

Lai pieteiktos rakstiet Mums uz [email protected] un norādiet vēlamo laika periodu vai arī aizpildiet formu, kura atdrodas zamāk!

Pēc pieteikuma saņemšanas sazināsimies ar Jums, aizsūtīsim Jums priekšapmaksas rēķinu un pēc apmaksas veiksim rezervāciju uz Jums vēlamo laiku.


+371 20248272 - Jautājumiem par iekārtu nomu!


Pieejamība

Pieteikšanās forma0

Pirkumu grozs